Fleir - spordiklubi

RUS

Spordiklubi

 

 

Teenused
Treeningute graafik
Hinnad
Treenerid
Tulemused
Galerii
Treeneri soovitused
Kontakt
 
 
 

 

Tervis - see on kõige suurem aare, mis inimesel on, seda ei saa osta mingi raha eest. Sellepärast on väga tähtis, et kõrval viibiks kogemustega treener. Ainult kvalifitseeritud treener oskab välja töötada sellise treeningute plaani, mis hõlmaks kompleksselt kõik lihaste grupid, mõjuks organismile üldkarastavalt, kuid teiselt küljest ei oleks liiga raske, eriti algajatele.

Meie klubis mõiste "kvalifitseeritud treener" ei ole tühjad sõnad. Kõikidel meie shapingutreeneritel on spordi-kõrgharidus. Eranditult kõik on läbinud koolituse Rahvusvahelises Shapingu Föderatsioonis, omavad töökogemust ja läbivad regulaarselt töö kvalifikatsiooni tõstvaid kursusi. Aeroobikatreeneritel on pikaajaline praktika, suur omandatud töökogemus ning nad osalevad pidevalt seminarides ja konverentsidel FAF JA EEVL.

 
 
Irina Rauk – shapingu treener

Omab iluuisutamise, ujumise ja viievõistluse spordijärke.
8 aastat ujumise spordikooli. Meister Sportlase kandidaat ja Eesti mere mitmevõistluse koondise liige.

Lõpetanud Tallinna Pedagoogilise Ülikooli treener ja kehakultuuri pedagoogina. 1992 aastal läbis koolituse ja sai Shapingu Rahvusvahelise Föderatsiooni litsentsi. Läbinud treeneri kvalifikatsiooni kõrgendamise kursused järgmistes distsipliinides: shaping – teraapia, shaping rasedatele, shaping sünkro-tehnoloogia, shaping – PRO. Aktiivselt töötab nendel aladel treenerina.

1993 aastal organiseeris 3 shapingu klubi, alates 1997 aastast on klubi Fleir juhataja.

Omab Pilates Institute of London sertifikaate jargmestel distsipliinidel: "Pilates matwork algajatele", "Pilates matwork kesktase", "Pilates matwork edasijõudnutele", "Pilates with small equipment & big equipment", "Fit-yoga". 2011 aastal läbis Les Mills BodyBalance rahvusvahelise koolituse. 2011-2012 aastatel läbis I,II,III astme kvalifikatsiooni kursused Tartu Ülikoolis. Töötab igas vanuses rühmadega ja rasedatega.

Läbi tema rühmade on läinud juba üle 2000 kliendi, olemas sadu suurepäraseid tulemusi.

Viimasel ajal pöörab erilist tähelepanu eraklientidele. Õpetades ja edastades oma teadmisi aitab saavutada oma eesmärke ja tulemusi.

 
 
Julia Jepifantseva – shapingu treener

Meistersportlase kandidaat, kõrgem sportlik haridus. Shapingu treenerina töötab alates 1996 aastast.

Omab Rahvusvahelise Shapingu Föderatsiooni litsensi treeneri tööks.

Läbinud 2001 aastal treeneri kvalifikatsiooni kõrgendamise kursused järgmistes distsipliinides: shaping – teraapia, shaping sünkro-tehnoloogia, shaping – koreograafia.

 
 
Natalia Lamis – kõhutantsu treener

 
 
Tiina Ravasoo – zumba treener

Treenerina olen töötanud üle 15 aasta. Oman kõiki aeroobika treenerile vajaminevaid teadmisi, seda kinnitab EEVL poolt väljastatud kvalifikatsiooni tunnistus.

Teadmisi inimese füsioloogiast ja keha liikumisest olen avardanud ravivõimlemise seminaaridel, jooga treenerite koolitusel, Pilatese & Gyrokinesise töötubades ja Aleksander tehnika süsteemidega tutvudes. Oman European Fitness School Certificationi ja täiendan ennast pidevalt.

Kõige paremaks kooliks pean aga aastatepikkust tööd inimestega ja nende poolt saadav tagasiside aitab valida, mis suunas edasi töötada.

Spordiklubi «Fleir», Tallinn, Pinna 21, tel. 632 0827, +372 530 52 632, info@fleir.ee